Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Bene Vienna Showroom

vieta
Neutorgasse 4-8, 1010 Vienna, Austria
sektorius
Komercija ir pramonė
metai
2010
architektas
Rataplan

Vienos architektūros firma  „RATAPLAN“ yra tarp  „Ringturm“ ir „Maria am Gestade“ bažnyčios. Geltonas fasadas yra aiškiai matomas iš toli. „Pastatas yra novatoriškas visaip“, sako Tomas „Bene“ generalinis direktorius. „Esu labai patenkintas, kad mes galėjome perkelti mūsų Vienos saloną į tokią erdvę. Pastato progresuojanti architektūra tinka mūsų filosofijai puikiai. „

80 metrų ilgio langas pirmame aukšte Neutorgasse, slepia 960 kvadratinių metrų saloną biuro baldų ansambliu. Kiekvienas atskiras baldas – įskaitant „Causeways”, „Toguna”, ir Fences & Walls iš “PARCS” serijos,  su nauju “RM Room Module” iš Johannes Scherr –pateikiami ekspozicijai.  Reklaminiai skydeliai identifikuoją produktą ir dizainerį taip kaip ėjimas muziejuje pažiūrėti vieno ir kito paveikslo.

Pietų sparne yra holas. Be baro, poilsio zonos ir prabangių patalpų konferencijoms, yra paskaitų salė su mobiliomis pertvaromis.. Didelės stumdomos durys leidžia išeiti į vidinį kiemą vasarą.

Yra papildomai 1700 kvadratinių metrų biuro ir administracinės erdvės, kuri tarnauja kaip gyvas salonas. Su šią idėja klientas turi galimybę palyginti teoriją ir praktiką vietoje. Čia gali būti išbandytas baldų naudingumas ir tinkamumas.  Yra apie 30 skirtingų biuro maketų ir pritaikymo scenarijų: „Atviro biuro“ „Verslo dėžės“ ar klasikinio biuro modelis.

 

kliento komentaras
"Tuo pačiu metu, nors, mes žiūrime į gyvenimą salone kaip į miesto kraštovaizdį su keliais skirtingais scenarijais ir nuotaikomis“. Ne mažiau svarbu, kad biurai tarnautų atspindėdami naujausių technologijų raidą. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas akustikai. Jūs tikrai negalite to suprasti nepamatę to savo akimis. Turite išgirsti, pamatyti ir pajusti juos savo nuožiūra. Kaip visada, 1: 1 patirtis yra svarbiausia".