Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Credit Suisse

vieta
Uetlibergstrasse 231, 8070 Zürich, Šveicarija
sektorius
Bankininkystė, Finansinės paslaugos
metai
2009
architektas
Stücheli

„Bene“ projektuojamas „Credit Suisse“ būstinėje Ciuriche. Kreipiamas didelis dėmesys į bendravimą su įmone.

1970 metais administraciniams pastatams buvo būdinga interjero ir eksterjero elementų sąveiką. Dabar šiuolaikiniai planuotojai bando perkelti kraštovaizdį į pastatą. Kredito „Suisse“ būstinės pastatas Ciuriche turi senas tradicijas. Pagrindinis uždavinys buvo pagyvinti kasdienį darbinį gyvenimą.

Šiuo tikslu „Bene“ sukūrė komunikacijų mazgus ir pertvarkė erdvines zonas. Pokalbiai, susitikimai ir keitimasis informacija vyksta spalvingame fone, kuris, atrodo, atsiranda tarsi turgaus aikštėje su varpine iš gerai organizuotų darbo stalų. Kompaktiškos darbo vietos yra bendravimo stimulas. Atviro išplanavimo biuras yra lygiavertis Ciuricho miesto peizažui.

Aiškūs struktūrizuoti vienetai.

Virš Ciuricho miesto įsikūręs „The Credit Suisse“ pastatas suteikia elegantiškumo visam miestui. Pastato planas turi „šukos modelį“, būdingą 1970, kuris leidžia įvesti šviesos į struktūrą. Po „Credit Suisse“ persikėlimo į pastatą 1980 metais, biuro darbe įvyko didelė transformacija. Dirbdami kartu su konsultacine firma „Congena“, „Credit Suisse“ sukūrė naują darbo procesų koncepciją ir baldus, kuriais siekiama efektyviai palengvinti bendrovės funkcinę sistemą ir ekonominius procesus.

Struktūriniai padaliniai pakeitė ankstesnio atviro plano išdėstymo monotoniją. Bendravimas ir koncentracija vyksta įvairiose darbo situacijose, kai reikalingas diferencijuotas įgyvendinimas. Naujam biuro dizainui buvo pareikštas noras teikti įkvepiančią darbo aplinką efektyviam komandos darbui, bei pasinaudojat akustinias sprendimais sukurti individualias darbo vietas. Techninė įranga buvo racionalizuota ir atskirta nuo darbo vietų.

Spalvingas rinkos gyvenimas.

Įvairūs koncentracijos ir komunikacijos poreikiai tapo būtini pertvarkant biuro išdėstymą. „Bene“ suformavo „kvadratus“, kurie sudarė visą veiklos centrą. Jie skatina pasivaikščiojimo atmosferą.

Yra įvairių galimybių ir bendravimo scenarijų: neformalus keitimasis informacija ir diskusijos tarp mokslinių institutų sukurtos intensyviems susitikimams. Konferencijų zonos skirtos intensyviems stovimiems susitikimams. Kavos baras ir holai suprojektuoti ir įrengti su „Bene Coffice“ oranžinės spalvos elementais.

Vyrauja blizgios baltos sienos ir matiniai paviršiai. Spalvoti paviršių elementai kaitaliojasi su stiklo elementais. Permatomi centrai teikia dalinį privatumą, o įvairios baldų konfigūracijos gali pasiūlyti sėdimus susitikimus ar neoficialias diskusijas atsistojus. Dėmesys koncentruojamas į patogų bendravimą.