Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Deutsche Bahn AG

vieta
Europaplatz 1, 10557 Berlynas, Vokietija
sektorius
Transportavimas
metai
2008
architektas
GMP Gerkan Marg und Partner, Berlin // Ausbauplanung: architekten bechtloff derfler steffen bda // Büroplanung: QUICK

Centrinė Berlyno traukinių stotis, pastatyta „GMP Gerkan Marg and Partners“ architektų, yra didžiausia ir moderniausia stotis Europoje. „Deutsche Bahn AG“, viena iš pirmaujančių pasaulio transporto ir logistikos paslaugų tiekėjų, kuri sukonstravo naują biurų pastatą dviems kompleksams, kad Berlyno miesto traukiniai  galėtų pakilti virš antžeminės trasos.

Įstiklintos arkos, 183 metrų ilgio ir 22 metrų gylio, 46 metrų ruožas virš įėjimo lygio, bei 12 aukštų į dangų. 1200 darbuotojai iš įmonės pagrindinių padalinių darbą pradėjo naujame pastate. Bendrovė sukūrė naujus pažangius statybos standartus ir novatoriškus biuro maketus.

BP projekto komanda dirbo su „Quickborner Team“ pateikiant šį neeilinį kompleksą Berlyno širdyje. Garsus konsultantas, kuris daugiausiai dėmesio skiria pastatų planavimui,  padėjo „DB AG“ koordinavimo ir įgyvendinimo etapuose.

Svarbiausias dėmesys buvo koncentruotas į darbo vietas ir į bendravimo zonas. „Bene“ galėjo įsitvirtinti abiejose fazėse, siūlydama tinkamiausius sprendimus, kurie laimėjo prieš kitus garsius konkurentus. Lemiamas veiksnys čia buvo bendros idėjos apie modernų biuro dizainą, kaip esminis faktorius šiuolaikinio verslo kultūrai.

Skaidrios struktūros.

Planuotojai pateikė atvirą biuro idėją, kartu su išilginiu stikliniu kompleksu, su vaizdu į Berlyną. „Quickborner“ komanda sudarė procesus optimizavimui. Planuotojai norėjo kompensuoti tariamą privatumo praradimą lyginant su praeities atskirais biurais, pasirūpinant aukšos kokybės baldais, bei pakartojant dizaino idėjas, kurios teikia orientaciją pastato viduje.

Bendravimo zonos, ekspertų grupių susitikimo vietos, rūbinė, susitikimo taškai, techninė patalpa ir saugyklos kartojasi visame pastate. Kiekviename 400 kvadratiniame metre, yra savarankiškas biuro kraštovaizdis, kuris išreiškia viso komplekso  modelį. Kiekvienas organizacinis vienetas gali dalyvauti sprendimų priėmimo procese jų pačių erdvėje.

Individualios erdvės.

Daugiau kaip 1200 naujų standartinių darbo vietų turi tuos pačius baldus ir jų paviršius. Teisingai parinkti baldai, atidžiai apsvarstytas asmeninis darbo stilius, yra būtini naujam biuro įvaizdžiui. „Bene“, pirmaujantis Europos biuro baldų tiekėjas pasiūlė užsakovams sprendimą. Buvo sukurtas novatoriškas, unikalus ir puikus darbo pasaulis.

„Bene“ panaudojo „T-platformos“ serijos darbo vietas . Buvo nustatytas maksimalus 1,15 metrų aukštis, kad žmonės vis dar galėtų pamatyti aplink juos sėdinčius kolegas. Remiantis „Bene“ filosofiją, kad „darbo vieta yra ne tik vieta, kur jums reikia parašyti – tai užbaigta infrastruktūra“,  darbo vietos kiekvienoje pastato zonoje tuo pačiu metu pasiūlė ir aiškumą ir privatumą.

Galimos ir stovimo ir sėdimo darbo alternatyvos siūlančios darbuotojams įvairius, jiems tinkamiausius, patogius pasirinkimus. Tačiau  taip pat galima koncentruotis darbui vienam, turėti greitus bei lengvus pokalbius arba pateikti prašymus. Be asmeninių darbo vietų, atviro biuro išplanavimas taip pat suteikia erdves  privatumui ir susikaupimui,  konfernecijoms ir neformaliam bendravimui.

„Bene“ vizitine kortelė yra jos gebėjimas sukurti dinamiškus sprendimus, kurie viską sujungia į bendrą raudoną giją. Darbuotojai gali naudotis  įvairiomis erdvėmis taip kaip jiems reikia. Susitikimo stalai ir pakeliami stalai iš „BENE“ T- susitikimų linijos yra paruošti.

Gyvybingumas.

Bendravimo salelės perteikia kūrybiškumą ir yra nudažytos „DB“ įmonės raudona spalva. Jų konfigūracija grindžiama „PARCS“ serijos baldais iš „Bene“, kuri siūlo minkšto dizaino, taip pat „wingback“ tipo kėdės, vadinamas „sparnuotomis“ kėdėmis. Programa atitinka ergonomikos, žiniasklaidos integracijos, ir privačios darbo vietos reikalavimus. Jos dizainas yra šiuolaikiškas, savarankiškas, intymus ir patogus. Jis nustato modernų, rafinuotą bei įspūdingą toną. Atviri holai biure, susitikimo taškai, kurie turi VIP sričių kokybę.  Sienos ir baldai perteikia „DB“ firminę raudoną spalvą, kuri skleidžia jaukią šilumą.

Nesvarbu, ar prie stovėjimo stalų ar virtuvėje ar poilsio erdvėse, darbuotojai naudoja erdves atsipalaidavimui, diskusijoms, susitikimų laukimui ar privačioms diskusijoms per pertraukeles.

Įtikinanti veikla.

Visas pastatas tampa darbo vieta, ar individualiu darbo stalu. Vienoje iš konferencijų salių aštuntame aukšte – darbuotojai gali rasti tinkamas vietas darbui tuo metu, kuriuo jiems reikia ir bet kuriuo momentu  jie yra akių lygyje su savo komanda ir visa kompanija. Biuro dizainas prisideda prie darbo kokybės ir efektyvumo gerinimo.