Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

FESTO

vieta
Plieninger Straße 50, 73760 Ostfildern Scharnhausen, Vokietija
sektorius
Mechanika ir procesų inžinerija
metai
2015
architektas
architekturlabor

Kompanija.

Festo yra pasaulinio mąsto veikėja ir nepriklausomos šeimos valdoma įmonė, įsikūrusi Esslingen am Neckar. Bendrovė yra lyderė automatikos technologijų ir pasaulinės rinkos  pramonės mokymuose. Festo tiekia pneumatinės ir elektros automatikos technologijas 300.000 klientų daugiau nei 35 pramonės sektoriuose.

Apie projektą.

Festo pagrindinis tikslas buvo sukurti erdves, kurios būtų skatinančios inovacijas ir kūrybiškumą – aplinką, kuri motyvuoja darbuotojus įsitraukti ir dalintis savo idėjomis su kitais. Juk inovacijos nėra iš vienatvės, bet iš komandinio darbo.

Bene sukurti keturi inovacijų kambariai, esantys tiesiai gamybos salėje Scharnhausen gamykloje. Seminarai, šiuolaikiniai žinių darbai ir susitikimai vyks čia netradicinės pramonės ir šiuolaikinių technologijų sankirtoje.

Bene idėjų siena, interaktyvi, Digital Media siena, yra inovacijų kambario širdis. Išdėstyti baldai iš „TIMBA“ ir „Parcs“ serijos sukuria erdvinius parametrus, kurie palaiko bendravimą, dialogą ir mainus, bet taip pat leidžia žmonėms laikinai pasitraukti iš komandos.

Atskiri skyriai sąmoningai buvo sukurti siekiant būti skirtingais vieni nuo kitų. Darbuotojai gali pasirinkti iš kambarių spalvų schemų – mėlyna, raudona, pilka, ir žalia. Skirtingos erdvės aplinka turėtų padėti darbuotojams pamiršti dienos rūpesčius ir leisti laisvai lietis idėjoms.

kliento komentaras
"Mes siekėme erdvių, kurios būtų specialiai paremtos inovacijomis ir kūrybiškumu. Mes taip pat norėjome sukurti tokią aplinką, kurioje būtų motyvuoti darbuotojai, kurie įsitrauktų ir pasidalintų savo idėjomis su kitais".