Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

La Luxembourgeoise

vieta
9, rue Jean Fischbach, 3372 Leudelange, Liuksemburgas
sektorius
Draudimo kompanijos
metai
2011
architektas
Atelier d’Architecture et de Design Jim Clemes

Bendrovė.

Ši draudimo kompanija buvo aktyvi Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės metais. Nuo 1920-ųjų įmonėje dirba daugiau kaip 300 žmonių, ir 1300 draudimo tarpininkai.

Apie projektą.

Buvo keliami dideli dizaino ir kokybės reikalavimai naujai pastatytai bendrovės būstinei. „Bene“ pelnė pirmumą dėl galimybės pasirinkti individualias spalvas bei paviršius, kurie atitiktų pastato ir interjero architektūrą. Keletas pasirinktų baldų rūšių buvo naudojamos veiksmingai ir lanksčiai. Jiems ypač patiko aukštos kokybės, techninė įranga, naudojama konferencijų patalpose. Buvo panaudota „P2“ sistema su plataus kampo projektoriumi. Tai sukuria optimalias sąlygas tiek pranešėjų tiek dalyvių interaktyviems pristatymams. Garsiakalbių sistemos yra integruotos ir puikia paslėptos.

Visuose kabinetuose yra labai paprasta naudoti „MediaPort“ valdymo ir perjungimo sistemas su „S-Touch“ nuotolinio valdymo pultu. Vadovų kabinetai buvo įrengti panaudojant „P2“ konferencijų stalus, su specialiais „Corian“ paviršiais ir „Parcs“ idėjų sienomis.

kliento komentaras
"Bene parodė didelį lankstumą, vykdant nurodytus reikalavimus bei individualius interjero dizaino sprendimus. Per trumpą laiką jie įgyvendino dizainą labai profesionaliai".