Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2024 admodum

L’Oréal Moscow

vieta
Yakimanskyi lane, 6, Maskva, Rusija
sektorius
Mažmeninė prekyba ir vartojimo prekės
metai
2012
architektas
UNK projects

Bendrovė.

„L’Oréal“ yra pasaulinė rinkos lyderė kosmetikos pramonėje. Bendrovė, turinti turtingas tradicijas, yra 130-yje šalių ir turi 69.000 darbuotojus. „L’Oréal“ yra aktyvi Rusijoje nuo 1990 metų, kur ji turi daugiau nei 1000 darbuotojų.

Apie projektą.

„L’Oréal“ akademija Maskvoje buvo sukurta, kaip mokymo ir vertinimo centras. Projektą sudarė pilnas baldų apstatymas, taip pat pertvaros ir nestandartinių įrenginių instaliacijos. Turėjo būti laikomasi specialių funkcinių reikalavimų tiek biuro tiek profesinio mokymo srityje, numatant stilingą aplinką. Spalva, forma ir medžiagų koncepcija sukūrė skirtingų erdvių įvairovę bei rėmėsi bendrovės pagrindinėmis idėjomis: grožiu, naujovėmis, įvairove. Tikslas buvo sukurti įstaigą, kuri turėtų charakterį, būtų įkvepianti, bet taip pat išliktu diskretiška. Šis neįprastas biuro projektas buvo pirmasis tokio pobūdžio projektas Maskvoje dėl savo ypatingo dėmesio biuro aplinkai.

kliento komentaras
"Puikiai įrengtos patalpos įkūnija profesionalumą bei unikalią išvaizdą. Įvykdžius konkrečius reikalavimus, mes turime geriausias sąlygas teikti konstruktyvų mokymą".