Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Microsoft

vieta
Corporate Village - Bayreuth Building, Leonardo da Vincilaan 3, 1930 Zaventem, Belgija
sektorius
Informacinės komunikacijos technologijos
metai
2008
architektas
Aos-Studley

Apie projektą.

Dėl savo naujos Belgijos dukterinės bendrovės „Zaventem“, visame pasaulyje žinoma programinės įrangos ir interneto technologijų rinkos lyderė „Microsoft“ keipėsi su konkrečiais reikalavimais: naujasis „Microsoft“ pastatas turėjo būti ne tiek individualiam darbui skirta vieta įprasta prasme, bet daugiausia neeilinis verslo pasaulyje bendravimo principu pagrįstas susitikimams ir bendradarbiavimui skirtas biuras.

Kaip pirmaujantis technologijų kūrėjas, „Microsoft“ nuolat vadovaujasi nepriklausoma ir lankstaus darbo aplinka paremta filosofija: daugeliu aspektų asmens darbo vieta yra nebereikalinga, nes daug užduočių, gali būti atliekamos darbuotojui esant už biuro ribų. Todėl daugiau erdvės keturių aukštų pastate buvo skirta bendravimo ir susitikimų funkcijoms, skiriant dėmesį į: 244 darbo vietos prieš 52 komunikacijos-susitikimų vietas maždaug 300 darbuotojų.

Buvo pasirinktas specialus „Bene“ produktų derinys, šiai neįprastai ir labai lanksčiai struktūrizuoto darbo aplinkai: šalia klasikinių „Bene“ T-darbo vietų, kurios yra naudojamos stacionariam darbui, „Bene“, T-susitikimų stovimi stalai ir Coffice poilsio rinkiniai buvo pasirinkti.