Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Rödl & Partner

vieta
Im Zollhafen 18, 50678 Köln, Vokietija
sektorius
Buhalterinės paslaugos
metai
2009
architektas
Bothe Richter Teherani, Linster-Architekten

Bendrovė.

Įkurtoje prieš maždaug 30 metų, Vokietijos įmonėje „Rödl & Partner“ dabar dirba 3000 darbuotojų savo 80-yje biurų 40-yje šalių visame pasaulyje. Advokatų kontora teikia audito, mokesčių ir teisines paslaugas ir yra laikoma viena iš pirmaujančių, tokio pobūdžio tarptautinių kompanijų. 2008 metų pabaigoje Kelno filialas visiškai atnaujino savo biurą. Projekto planavimas ir projektavimas buvo atlikti remiantis įmonės filosofija: žmonės ir kokybė yra židinio taškas.

Tikslai ir gairės buvo aiškiai apibrėžti nuo pat pradžių: “ Ieškome įtraukiančio skaidrumo, atviro bendravimo, modernumo ir kūrybiškumo mūsų biurui“. Tačiau jei produktai nesugeba perteikti įmonių identiteto ir kultūros, pati architektūra turi įsikišti ir prisiimti šį vaidmenį.

Martinas Wambach yra Kelno biurų generalinis direktorius, kuris prisidėjo, kad naujų patalpų įgyvendinimas būtų pagrindinis rūpestis. Darbas, atsižvelgiant į 70 filialo darbuotojų, išsibarsčiusių tarp kelių senojo aukšto pastatų buvo labai neefektyvus. Beveik nebuvo galimybės paprastam, spontaniškam bendravimui ir komandiniam darbui.

Apie projektą.

Kelno, jauno miesto rajono architektūra „Rheinauhafen“ yra tiek gyvybinga ir novatoriška, todėl tai ideali nauja vieta „Rödl & Partner“. Šiandien Kelno filialas yra įsikūręs 2000 kvadratinių metrų plote, „Kranhaus“ 1 pastate, 13-ame aukšte. Pastatas neseniai buvo pripažintas kaip „metų biuro pastatas“ ir buvo apdovanotas prestižiniu „nekilnojamojo turto oskaru“  MIPIM – pasaulio nekilnojamojo turto viršūnių susitikime Kanuose. Tie, kurie apsilanko „Rödl & Partner“ naujame pastate būna maloniai nustebinti šiuolaikinės spalvos samprata ir atvira, naudojama erdve. Vietoje įprastų biuro kabinetų ir uždarų durų, bendrovė nusprendė, kad dirbs atviroje erdvėje. Tuo pačiu metu, biuro dizainas sukonkretina firmos skirtingus poreikius su atskiromis darbo vietomis, stiklinėmis konferencijų kabinomis, susitikimų kambariai įrengti kartu su modernia garso ir vaizdo įranga.

Tuo „Rödl & Partner“, kas skelbiama iš išorės, taip pat praktikuojama ir pačioje įmonėje. „Bene“ dizaino koncepcija suteikia klientams ir darbuotojams idealią darbo aplinką, kuri daro tiesioginį poveikį įmonės konsultavimo paslaugoms, darbuotojų motyvacijos lygio kokybei. Naujas biuras didina „Rödl & Partner“ klientų paslaugų kokybę kartu su produktyvumu ir kūrybiškumu.

„R2“ siena ir „RG“ stiklo siena, abu „Bene“ produktai, leidžia biuro struktūrai likti atvirai ir skaidriai. Darbo vietose, sandėliavimo patalpose ir konferencijų srityse įrengtas „Bene“ produktų derinys, įskaitant T-platformos ir  Filo kėdes, K2 saugojimo spintas. Rondo kėdė, pagyvina laukimo zoną ir poilsio zonas. „Artemide“ sukūrė didelę dalį apšvietimo koncepcijos, o „Silent Gliss“ įgyvendino užuolaidų skydo sistemą ir vertikalias „Wave“  žaliuzės. „Fritz Hansen“, „Walter Knoll“ ir „Wilkhahn“ lėmė bendrą atmosferą, kuri yra tokia įspūdinga ir patraukli.

Taigi kliento pagrindinis prašymas buvo įvykdytas ir vieta, kur darbuotojai gali „dirbti profesionaliai ir jaustis patogiai“ buvo sukurta. Sveiki atvykę į Rödl & Partner.