Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Standard Chartered Bank

vieta
Marina Bay Financial Centre, Singapūras
sektorius
Bankininkystė, finansinės paslaugos
metai
2010
architektas
Woodhead, MMoser Associates

Bendrovė.

„Standard Chartered“ bankas Singapūre yra dalis tarptautinės bankų grupės, kuri veikia daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje.  Jų pagrindinis dėmesys skiriamas Azijai, Afrikai ir Artimiesiems Rytams. Bankas buvo įkurtas 1969 metais pagal „Standard“ banką Pietų Afrikoje, įkurta 1863 metais, „Chartered“ banką Indijoje, Australijoje ir Kinijoje, įkurtą 1853. „Standard Chartered Bank“ turi 150 metų įmonės istoriją, kuri visą laiką augo.

Aukščiausi standartai.

„Marina Bay Financial“ centre randasi bokštas, kuris prisideda prie Singapūro įspūdingos panoramos ir yra  naujojo centro pagrindinis taškas. „Standard Chartered“ bankas rado idealią vietą savo biurams šio bokšto 33-iame aukšte.

„Bene“ buvo paprašyta apstatyti baldais vadovų ir privačias banko zonas. Klientas turėjo du pagrindinius reikalavimus projektui: jis norėjo aukščiausios kokybės estetikos ir puikių akustinių sprendimų.

Erdvės turi būti atviros, bet diskrečios.

Apskritai, biurai, bankų sektoriuje balansuoja tarp: viena vertus, erdvė turi būti visiškai diskretiška, ir, kita vertus, ji turi sukurti atvirą atmosferą, kuri perteiktų skaidrumą ir artumą klientui. Tam puikiai tiko „Bene“ stiklo pertvarų sistemos. Dvigubo stiklo „RD“ leidžia atvirumą tuo pačiu užtikrinant konfidencialumą ir privatumą kartu su savo akustinėmis savybėmis.

Stiklo pertvaros estetiškai stebina savo aiškiu, ramiu dizainu, kuris turi nematomą karkaso konstrukciją ir banko logotipą kaip dizaino funkciją. „Bene“ naudojami „RF“ atitinka papildomus individualius kliento pageidavimus: integruotos žaliuzės ir durys, kurios turi baltą lakuotą stiklą vadovo zonose ir fanera privačiose bankininkystės zonose.

Mediena yra taip pat naudojama medžiaga sienos plokštėse ir lentelėse. Ji dera kartu su stiklo sienomis, ir tuo pačiu metu sukuria patogią atmosferą. Dideli langų paviršiai ir skaidrus dizainas įleidžia vasaros srautą į pastato vidų – ir taip pat leidžia grožėtis miesto ir vandenyno vaizdais.