Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2024 admodum

Apie mus

Apie įmonę

Vis dažniau biurai įrengiami kaip erdvės, kuriose žmogus ne tik dirba, bet gali ir pailsėti, atsipalaiduoti. Sveika biuro aplinka, kokybiškos darbo vietos ir poilsio zonos, savitas įmonės veidas, parodantis klientams ir partneriams, kad įmonė rūpinasi savo darbuotojais.

Admodum – tai kompanija, prekiaujanti išskirtinės kokybės BENE baldais Lietuvoje, gaminanti nestadartinius namų ir biuro baldus.

Mūsų tikslas – sukurti namų atmosferą darbe, o siūlomi produktai ir paslaugos paverčia šią filosofiją realybe.

Mes ne tik pardavėjai, mes partneriai, padedantys jūsų įmonei padidinti darbuotojų darbo našumą.

Nors mūsų kompanija jauna, tačiau kolektyve dirba specialistai, turintys ilgametę patirtį biuro įrengimo srityje.

Kodėl Bene?

Tai kompanija, turinti 225 metų patirtį biuro ir visuomeninių patalpų baldų gamyboje. Nuolat tobulinama kokybė, inovatyvūs sprendimai, profesionalų kuriamas dizainas, atsakomybė prieš žmogų ir gamtą, daro BENE lyderiaujančia ne tik Austrijoje, bet ir dar 40 – yje pasaulio šalių.

Įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas medžiagų kokybei – visi baldai gaminami iš patikrintų ir sertifikuotų medžiagų, kurios nekenksmingos žmogui bei gamtai.

Apie mus – Aukščiausios kokybės medžiagos naudojamos gamybai Apie mus – nepriekaištinga kokybė

225 metai patirties rinkoje

Nepriekaištinga kokybė

Aukščiausios kokybės medžiagos naudojamos gamybai

Admodum – apie mus

Kuriant baldus atliekami ilgai trunkantys tyrimai, kartu konsultuojantis su medicinos ekspertais, taip pritaikant baldus prie žmogaus fizinių ir emocinių poreikių.

Daug dėmesio skiriama ekologijai bei žmonių sveikatai, gamyboje naudojamos tik patikrintos ir sertifikuotas medžiagos, kurios yra nekenksmingos žmogui bei gamtai. Viskas perdirbama, tokiu būdu saugant gamtą.

Užtikrinama nepriekaištinga akustika.

Pertvaros, mobilios darbo vietos, integruota media bei elektros prietaisai, persikraustymo atveju viską galima perkelti į naują patalpą.