Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.

×

El. p.: info@admodum.lt
Tel. nr.: +370 63211122
Biuro baldai
© 2022 admodum

Bipa

vieta
IZ NÖ Süd Strasse 2, 2355 Wiener Neudorf, Austrija
sektorius
Mažmeninė prekyba ir vartojimo prekės
metai
2012
architektas
BEHF Architects

„Būk graži! Būk stilinga! Būk pašėlusi! Būk seksuali! Būk savimi! „Lydima Cyndi Lauper pop dainos“ Merginos tiesiog nori smagiai praleisti laiką“. Prekiautojas grožio ir sveikatingumo reikmėmis „BIPA“, „REWE“ dukterinė įmonė, kuri yra lyderis grožio ir sveikatos mažmenininkas Austrijoje. Jie pasisako už efektyvumą, grožį ir lengvumą. Šios idėjos taip pat yra susijusios su „BIPA“ būstine.

Iš pirmo žvilgsnio, keturių aukštų pastatas suprojektuotas Vienos architektų „BEHF“ atrodo nepastebimas ir paprastas. Išorinė išvaizda yra apibrėžiama įprastiniais langais ir šviesiai pilku tinkuotu fasadu. Tik šviesus fasadas suteikia užuominą. Spalva žadina smalsumą – dėl geros priežasties. Po to, kai praeinate prieangį, Jūs patenkate į rausvai raudoną ir violetinį pasaulį.

Apie projektą.

Spalvų dizainas leidžia patrauklių akcentų kūrimą. Naudojant „Bene“ spalvų spektrą „Spice“ taip pat buvo galima įtraukti  būdingą spalvą baldų koncepcijoje. „PARCS“ elementai ir „RM_room“ moduliai su violetinės spalvos tekstile buvo integruoti į laukimo / registratūros sritis.

Bendravimo zona viduryje pastato yra padaryta iš skirtingų „PARCS“ elementų serijų. „Causeways“ ir  „Pop-up“ kėdės skirtos grupinėms smegenų mankštos sesijoms ir pertraukoms. „Wing“ kėdės siūlo ramią tylą su akustika, kuri suteikia privatumo. Violetinės spalvos atspalviai yra puikus sprendimas kūrybingai aplinkai ir atsipalaidavimui

Bendravimas visoje atviroje erdvėje buvo prašomas „BIPA“ valdytojo Herbert Sauer. „BIPA turi jauną, dinamišką komandą, kuri pasižymi greita ir stipria komunikacija. Todėl manoma, kad svarbu sukurti atskiras sritis, kuriose būtų ypač lengva keistis žiniomis. „

Panaudoti „Bene“ produktai K2, KT ir KX, taip pat yra T7 darbastaliai ir M_COM stalai. Visi stalai ir baldai yra baltos ir šviesiai pilkos spalvos.

Specialus įrenginys pirmame aukšte.

Tiesiai prie registratūros, yra atskira patalpa po-darbo grupinėms diskusijoms [Free Rūsys] yra 50 m² holas su kilimais, knygomis, sofomis ir plokščiaekraniais televizoriais. Virtuvės įranga ir gėrimai masina žmones pasilikti. Yra net stalo futbolas.

Generalinis direktorius Hubertas Sauer prisimena: „BIPA komanda išaugo ženkliai pastaraisiais metais, ir todėl mes turėjome itin didelį ploto trūkumą mūsų sename biure“. Baigtas 2011 metais, naujas pastatas yra 3,500 m² ploto. Bendrovės būstinė gali būti pratęsta, bet kuriuo metu, jei reikia.